Toll Free: +420 733 180 777

Anti-Cellulite & SPA ošetření

Bandáže od italské značky Arosha

  • odstranění celulitidy + vyhlazení a zpěvnění pokožky (po jednom ošetření výsledek až na 3 týdny)
  • zmírnění strií + zvýšení elasticity kůže (účinek pro strie a prasklinky staré do 1 roku, doporučujeme i jako prevenci pro těhotné v jeho průběhu i po porodu)
  • Anti-age + vyhlazení

Ke každé bandáži můžete využít mechanickou lymfodrenáž ZDARMA s ručním odblokováním – zvýšíme tím účinek.
Pro kojící nebo těhotné ženy doporučujeme bez lymfodrenáže.

Více informací

Akční letní cena je od 899 Kč (podle druhu bandáže).

Relaxace, péče o tělo (i pro 2 osoby najednou)

Abrazivní ošetření

Wellness Day (abrazivní ošetření celého těla + krémové ošetření s Aloe Vera formou masáže, promačkání lymfatických bodů + mech. Lymfodrenáž) > 990 Kč / os.

Detoxikační kúra pro muže (abrazivní ošetření celého těla, promačkání lymfatických bodů + mech. Lymfodrenáž) > 690 Kč / os.

Relaxační SPA balíček (Bio kokosový peeling s olejovou aktivní látkou – 2 partie, promačkání lymfatických bodů + mech. lymfodrenáž) > 499 Kč / os.

Medovo-zázvorový zábal – 2 partie (Abraze, zábal, odstranění zábalu horkou vodou, ošetření krémem) > 590 Kč / os.

SPA pro jednu osobu

Spa Concept Alissa Beauté – Rituál pro tzv. „harmonií těla a duše“. Ošetření probíhá ve 4 fázích kosmetikou Alissa Beauté z řady Spa Concept – peeling, aktivní sérum, aktivní olejová báze a zábalový krém. Toto velmi relaxační ošetření má viditelné účinky i na vaši pokožce. Je zpevňující a doporučujeme ho i prevenci anti-age. (4-fázové luxusní ošetření celého těla) > 1199 Kč / os.

SPA Siberica Oblepika – Rakytníkové ošetření celého těla s aktivními organickými látkami (peeling a hydratace formou masáže s odblokováním lymfatických cest + mechanická lymfodrenáž) > 999 Kč / os.

KLIENT MŮŽE PLATIT ZAMĚSTNANECKÝMI BENEFITY, Poukázky Sodexo nebo čerpat FKPS.