Toll Free: +420 733 180 777

Darujte na Vánoce zážitek

Také každý rok nevíte, co dát jako dárek vašim blízkým?

V dnešní době už si většinu „potřebných“ věcí pořídíme sami a není takový prostor něco vymýšlet. Nikdo nechce dostávat ani dávat zbytečné dárky. Pořizujeme je, když si nechceme lámat hlavu nebo nás nic nenapadá. A koupíme první věc, co nás trochu zaujme. Ta nemusí udělat radost a nebude z ní mít dobrý pocit ani ten, kdo ji daruje.

Co je nejhezčí dárek?

Pokud Vás napadly materiální věci, je to naprosto v pořádku. Řešíme dárky, které se dají zabalit. Pokud má člověk dostatek finančních prostředků, není složité koupit spoustu dárků a věci, který si ten druhý přeje a sám si je nekoupí. Avšak, co výjimečného udělá opravdovou radost?

Jsou to zážitky a dlouhodobě si na to všichni příjdeme. Kdo si vzpomene za několik let na nové boty, atd. Ano, potřebujeme ty věci a kupujme je dál, pokud chceme. Ale naše vzpomínky tvoří zážitky. Proto nezapomínejte na to nejdůležitější a to je udělat si čas na své blízké nejen o Vánocích.

Ideální tedy je prožít něco s našimi blízkými. Uděláte radost sobě i ostatním. Mohla by to být dovolená..to by bylo skvěle, že? A když by náhodou nevyšlo něco takového, můžeme vám skromně nabídnout zážitky od nás.

Máme širokou nabídku luxusních Spa procedur. Co to je a jak to probíhá?

Určitě už jste slyšeli o celotělových rituálech nebo procedurách.

Některé z našich Spa ošetření se zaměřují na tzv. „harmonií těla a duše“ a jsou to speciální rituály na profesionální péči o vaši pokožku. Jiné se zaměřují krom odpočinku i na rozproudění lymfatického systému pomocí abraze a vmasírovaní krému do celého těla s následnou lymfodrenáží k maximálnímu odpočinku a detoxikaci. Celotělové procedury trvají i 2 hodiny a vy si je můžete vychutnat i s někým blízkým.

Když darujte zážitek u nás, uděláte radost hned 2x. Poprvé pod stromečkem a podruhé, když od nás odchází nadšení a odpočatí. Téměř všichni se k nám vrátili a my si toho moc vážíme. To je odměna i pro vás, protože jste nad dárkem přemýšleli. 😊