Toll Free: +420 733 180 777

Jaro – Naše tipy na hubnutí

Jaro je tu a ikdyž tomu počasí zrovna nenasvědčuje, už brzy oblékneme sukně a lehké kabátky. Takže budeme muset odkrýt, co péřová bunda dlouhou zimu schovávala.

Pokud stále odkládáte vaše novoroční předcevzetí spojené s cvičením nebo jiným pohybem, teď je ten nejvyšší čas! A ptáte se proč? Právě na jaře se hubne nejlépe. Není to jen motivace, jelikož léto a plavková sezóna je už za dveřmi!☝🏼A co si budeme povídat, to na nás určitě platí. Je to proto, že v tomto období, kdy vše kvete, máme delší den i více světla, našemu tělu se zrychluje metabolismus. V podstatě se “proubouzíme ze zimního spánku”. Když otevřete diář je jasné, že není, co odkládat.

Proč máme problémy se zavodněním těla a obezitou?

Lymfa je naše „čistička“. Lymfa neboli míza je čistě průhledná tekutina, která koluje v lymfatickém systému podobně jako KREVNÍ SYSTÉM. Je i podobná krevnímu systému, jen má více svých vlastních cév, své vlastní jiné úlohy a hlavně svá centra lymfatických uzlin, které fungují jako filtry po celém těle, přes které tělo čistí veškerý odpad, chemické látky ze stravy, léků, přebytky hormonů, tukové buňky, soli, bakterie a veškeré toxiny, které do něj nepatří. Kdybychom lymfatický systém neměli, naše tělo by se nezbavovalo tzv. odpadu a to by pro nás mělo katastrofický dopad.

Zanesená lymfa se může projevovat

Únavou a bolestivostí nohou, křečemi a napětím v lýtkách, otoky celého těla, otoky a napuchlým obličejem, otoky očních víček a kruhy pod očima, OTOKY KOTNÍKŮ, OTOKY NOHOU, otoky v břiše často přisuzovaným otylosti, CELULITIDOU, otoky horních končetin, nadýmáním, alergií, obezitou, kterou „nelze“ zhubnout, protože je mylně zaměňována se zavodněním. Špatně uložený tuk neboli celulitida je další příznak špatné funkce lymfatického systému.

Obezita zaměňovaná se zavodněním – omyl společnosti

Není divu, že vzestupující problém s OBEZITOU bývá často mylně více než v polovině případů zaměňován se zavodněním těla. To jsou často právě ty obézní ženy, které nemohou zhubnout i přes to, že drží jídelníčky od výživových poradců, pravidelně cvičí, jsou už zoufalé, a váha se jim ani nehne.

VELKÝ PARADOX, který nám odborníci tlučou do paměti, že když jste obézní nebo oteklí, musíte víc cvičit. Ale bohužel samotné cvičení v některých případech nefunguje. Lymfa je tekutina, která je SCHOPNÁ odstranit podkožní odpad, tuk, hleny, toxiny, nadbytečnou vodu v podkoží. A to – lymfodrenážemi a hlavně uvolněním a vyprázdněním lymfatických uzlin.

Lymfu rozproudíme tím, že ji ručně odblokujeme – NASTARTUJEME, můžeme udělat mechanickou lymfodrenáž. To samozřejmě nemůžeme dělat samy a vždy je potřeba, aby to prováděl odborník.

Máte zdravotní problémy?

Pokud máte, např. problémy s tlakem a berete léky, žilní onemocnění, onemocnění štítné žlázy, RS, jste po chemoterapiích, atd.? Je pro vás velmi vhodná mechanická lymfodrenáž pod naším dohledem.

Studio WELLNESS PERFEKT je jedničkou v hubnutí a detoxikaci těla. Díky neinvazivním metodám a konzultaci s lékaři je zaručen skvělý výsledek.

Probereme s vámi zdravotní stav a pak doporučíme přesný plán.