Toll Free: +420 733 180 777
KOSMETIKA A KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PHYRIS

Ve WELLNESS PERFEKT vám nabízíme profesionální kosmetické ošetření luxusní kosmetikou Phyris.

O značce Phyris:

PHYRIS JE UNIKÁTNÍ INTELIGENTNĚ NAVRŽENÁ 3-FÁZOVÁ KONCEPCE PÉČE 3-FÁZOVÁ KONCEPCE ZAVÁDÍ NOVÉ STANDARDY

Značka PHYRIS nabízí přesně tu správnou péči pro každou kosmetickou potřebu.
Ani příliš mnoho ani příliš málo.
Sametová textura, vůně, velmi atraktivní prezentace zařazuje PHYRIS do nejvyšší ligy.

FÁZE 1 – ČIŠTĚNÍ

Čištění, peeling a tonizace s výrobky PHYRIS je wellness zkušeností a rituálem, který je příjemnou a neoddělitelnou součástí moderního kosmetického sortimentu. Nabízí výběr ze skvělých textur, gelů, mlék, krémů, vod a pěn. Pro hluboké čištění je tady abrazivní a enzymatický peeling a pro salony peeling založený na ovocných kyselinách.

FÁZE 2 – AKTIVACE

PHYRIS ČINÍ KOSMETICKOU PÉČI MNOHEM EFEKTIVNĚJŠÍ.

SOMI Aplikace vybraných produktů SOMI ve FÁZI 2 – Aktivace – tvoří podstatu koncepce dokonalé péče PHYRIS. SOMI ve FÁZI 2 závisí od individuálního stavu pleti, jejího typu a potřeb a je vhodným esem do hry.

FÁZE 3 – PÉČE

PHYRIS je vysoce efektivní a dobře se snáší. Vybrané rostlinné extrakty a vitaminy, jemné ovocné kyseliny a stopové minerální prvky, kmenové buňky a produkty s kyselinou Hyaluronovou se zpracovávají nejmodernějšími technologiemi, aby byly zaručeny optimální vlastnosti a špičková kvalita. PHYRIS věnuje stejnou pozornost inovačním high-tech aktivním složkám a proto vždy určuje nejnovější trendy. Se širokou škálou individuálních produktů k ošetření pleti poskytuje PHYRIS celou řadu současných možností k ideální ochraně a péči vaší pleti, jako i efektivní boj s předčasným stárnutím a různými problémy pleti. Efektivita a tolerance se pravidelně testují na dobrovolnících pod lékařským dohledem. Testy na zvířatech jsou tabu.

VÝHODY NA PRVNÍ POHLED

Šikovně vymyšlený třífázový koncept ošetření PHYRIS je jasně před konvenčními metodami kosmetické péče. Aktivační preparáty Somi ve FÁZI 2 jsou obzvlášť významné, pro následnou FÁZI 3 – PÉČE, protože zvyšují její účinky, prodlužují její efekt a zvyšují její snášenlivost.

UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ, BALENÍ, ZNAČKA A VZTAHY SE ZÁKAZNÍKY PHYRIS

je zárukou prvotřídní kvality ve všech segmentech: pravidla kosmetického oboru, velmi efektivní složení, bezchybné, elegantní balení a vysoká úroveň inovace spolu se skutečným přibližováním se k zákazníkovi – to je jen část z toho, co můžete očekávat od exkluzivní značky PHYRIS.

JE SKVĚLÉ CÍTIT SE MLADÁ A OPEČOVÁVANÁ

Osobní požadavky na kosmetickou péči každého zákazníka jsou rozmanité a den ode dne se mění podle toho, jak se mění stav pokožky a životní okolnosti. Každý zákazník je unikát a zaslouží si takové zacházení. PHYRIS se individuálně stará o každého zákazníka, jeho pleť a osobní preference a zároveň nabízí kosmetickou péči pro každou situaci – vysoce efektivní a dobře tolerovanou.

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PHYRIS

Základní  péče bez masáží    45 min – 790,-

Základní péče včetně masáží  – 75 min – 1090,-

Základní péče je přizpůsobena momentálním potřebám pleti v závislosti na jejím typu.

Kosmetické úkony zahrnující toto ošetření: odlíčení pleti, úprava obočí, peeling, čištění pleti, (masáž dekoltu, krku, trapéz svalu a obličeje), somi aktivátor, sérum, maska, ampulka, denní krém, lehký denní make-up.

Intenzivní péče – 90 min – 1390,-

Toto luxusní ošetření díky vysoce koncentrovaným přípravkům vrátí Vaši pleti mládí, vitalitu a jiskru a pomocí intenzivních masáží, včetně masáže křišťálovými tyčinkami se budete cítit jako znovuzrozená.

Kosmetické úkony zahrnující toto ošetření: odlíčení pleti, úprava obočí, peeling, čištění pleti, jemná masáž křišťálovými tyčinkami, ruční masáž dekoltu, krku, trapéz svalu a obličeje, somi aktivátor, sérum, maska, ampulka, přírodní zábal na ruce, denní krém, lehký denní make-up.

Péče pro muže – 60 min – 850,-

Speciální  detoxikační ošetření pro muže, které navrátí pleti hydrataci a zároveň ji zpevní a vyživí. V kombinaci s jemnou masáží bude pleť dokonale zrelaxovaná.

Kosmetické úkony: povrchové čištění pleti, peeling, hloubkové čištění pleti, masáž krku, obličeje a očního okolí, somi aktivátor, sérum, maska, ampulka, denní krém.

Oční kúra – 45 min – 690,-

Intenzivní oční kúra je určena pro unavené oči a oční okolí. Hydratuje a vypíná celé oční okolí. Po této kúře se budete cítit uvolněné a svěží.

Kosmetické úkony zahrnující toto ošetření:  odlíčení obličeje, použití speciálních masážních přípravků, mikromasáž očního okolí, oční maska aplikována za pomocí speciálně namražených porcelánových lžiček, denní krém.

Bělení pleti – SKIN CONTROL – 90 min – 1 190,-

Toto ošetření poskytuje první pomoc pro pleť se sníženou imunitou, začervenání pleti, stres nebo pigmentové skvrny a nepravidelné fleky. Klinicky testované produkty potvrdili svoje výsledky se 100% tolerancí pro pleť. Bělení pleti s PHYRIS přináší výsledky a spokojeného klienta. Využite potenciál bělicích produktů v jednom ošetření.

Kosmetické úkony zahrnující toto ošetření: odličovací masáž, úprava obočí, fermentovaný peeling, somi aktivátor, TR vitamin flash, TR vitamin depot, peel of mask, antipigment balm a krém, lehký denní make-up

Chemický peeling – SKIN RESULTS – 60 min – 790,- / – 3 kúry 1 950,-

Chemický peeling za pomocí ovocných kyselin okamžitě rozjasní, vyhladí a zjemní pleť. Doporučujeme obzvlášť na stav pleti se zrohovaťením, se sklony k rozšířeným porum, barevným nepravidelnostem, hyper-pigmentacím a vráskám.

Kosmetické úkony zahrnující toto ošetření: odličovací masáž, úprava obočí, skin results index, skin results index mask, maska fleece, somi aktivátor, hydro tonic, UVV Add On, lehký denní make-up

Ošetření LUXESSE – 120 min – 1 690,-

Nechte se hýčkat a buďte opečovávaná jako bohyně s naším luxusním ošetřením plným zážitkových masáží. Postaráme se o tom, abyste odcházela zrelaxovaná a Vaše pleť byla na první pohled rozzářená a vyhlazená.

Kosmetické úkony zahrnující toto ošetření: odličovací masáž, úprava obočí, fermentovaný peeling, skin results index, skin results index mask, maska fleece, hydro tonic, somi aktivátor, masáž křišťálovými tyčinkami, masáž dekoltu a obličeje, mikromasáž očního okolí, oční maska, vypínací maska, aktivní sérum, denní krém, lehký denní make-up

SPECIÁLNÍ DRUHY MASÁŽÍ

Masáž lávovými kameny – 40 min – 590,- (včetně masky 690,-)

Jedná se o vysoce relaxační masáž. Díky postupně uvolňovanému teplu z kamenů dochází k absolutní relaxaci a omlazení  obličeje. Tato masáž působí blahodárně i na psychiku a proti stresu.

Kosmetické úkony zahrnující toto ošetření: odlíčení pleti, masáž dekoltu, trapéz svalu, krku a obličeje lávovými kameny, somi aktivátor, maska, denní krém.

Křišťálová masáž – 40 min – 690,- (včetně masky 790,-)

Speciální procedura s čistými křišťály královskou péčí pro Vaši pokožku. Je relaxací nejen pro pleť, ale i pro celý organismus a pleti dodá novou energii. Vhodné pro citlivou pleť.

Kosmetické úkony zahrnující toto ošetření: odlíčení pleti, masáž dekoltu, trapéz svalu, krku a obličeje pomocí křišťálů, somi aktivátor, maska, denní krém.

Mikromasáž očního okolí – 30 min – 490,- (včetně masky 590,-)

Při mikromasáži očního okolí je využíváno jemných, hladivých tahů, kroužkování a jemné střídání tlaků prstů tak, aby bylo dosaženo co nejefektivnějšího výsledku v minimalizaci vrásek a otoků v okolí očí. Zvyšuje se pružnost a výživa tam, kde se nejrychleji projeví stres a únava.

Kosmetické úkony zahrnující toto ošetření: odlíčení pleti, mikromasáž očního okolí za pomocí speciálního masážního přípravku, somi aktivátor, oční maska, denní krém.

CENÍK – KOSMETIKA

Kosmetické úkony:
formování  obočí     190,-
úprava  obočí    100,-
úprava obočí v rámci kosmetického ošetření ZDARMA
barvení obočí   120,-
barvení obočí v rámci kosmetického ošetření  80,-
barvení řas  150,-
barvení řas v rámci kosmetického ošetření  100,-
trvalá na řasy + barvení řas   590,-
depilace horní ret   80,-
depilace brada  60,-
peeling na ruce 150,-
přírodní zábal na ruce 190,-

Objednat se můžete na tel. +420 733 180 777