Toll Free: +420 733 180 777

Medicinální PedikúraPéče o nohy

 

Přístrojová pedikúra – pedikúra za sucha

Je nejnovější metoda, která je prováděna profesionálními přístroji. Odborné ošetření nohou, zejména nehtů a kůže se provádí speciálními frézami. Tento způsob ošetřní je maximálně šetrný, velmi účinný a vhodný pro rizikové skupiny populace, zejména pro diabetiky a klienty se špatnou srážlivostí krve.

Přístrojová pedikúra je vhodná na ošetření

  • nehtů,především jejich tvarování
  • zdeformovaných a poškozených nehtů
  • otlaků,mozolů,zrohovatělé kůže a kuřích ok
  • pro diabetické pacienty


Klasická pedikúra – pedikúra za mokra

Používá se několik desítek let. Celá procedura začíná koupelí nohou v lázni se změkčujícími přísadami. Koupel trvá 10 – 20 min., během které dojde ke změkčení otlaků, mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Po té se nohy osuší a začneme s dezinfekcí nohou a s odstraňováním přebytečné kůže. K tomuto účelu se používá jednorázový skalpel – pro každého zákazníka nový a sterilní. K úpravě nehtů jsou použity pilníky, štipky a exkavátor nehtové rýhy. Na závěr je vmasírován krém do chodidel.

Zábaly nohou

Napomáhají k povzbuzení krevního oběhu, uvolnění a snížení bolestivosti pohybového aparátu. Zábal trvá 20-30 min a je aplikován po pedikérském ošetření. Lze provádět zábaly bylinné, olejové, voskové, mentolové a další.

Na chodidlo aplikujeme gel, který překryjeme igelitem a froté ponožkou. Necháme působit a vstřebat do kůže.

Peeling chodidel a nártu

Je pro klienta velice příjemný. Jsou používány solné peelingy s různými vonnými essencemi. Po jeho aplikaci jsou nohy hladké a osvěžené. Výhodou solných peelingů je jejich vysoká účinnost a zároveň velmi dobrá smyvatelnost – po ukončení masáže a namočení nohou se peelig ve vodě rozpustí.

Objednat se můžete na tel. +420 733 180 777 

Ceník

Přístojová (suchá) pedikúra<price>300 Kč</price>
Spa pedikúra<price>400 Kč</price>
Lakování<price>50 Kč</price>
Parafínový zábal<price>80 Kč</price>
Peeling + zábal<price>120 Kč</price>
Ke každé pedikúře krátká masáž navíc - ZDARMA.
KLIENT MŮŽE PLATIT ZAMĚSTNANECKÝMI BENEFITY Sodexo benefity + 20% V HOTOVOSTI